Договори позики


Перелік документів, необхідних для оформлення договорів позики:

  • Свідоцтво про одруження, якщо Позикодавець або Позичальник в шлюбі.
  • Свідоцтво про смерть, якщо Позикодавець або Позичальник в шлюбі, але один із подружжя помер.
  • Паспорт (перевірити наявність вклеєних фото при досягненні 25 і 45 років), код - Позикодавця.
  • Паспорт (перевірити наявність вклеєних фото при досягненні 25 і 45 років), код - Позичальника.
  • Якщо Позикодавець або Позичальник в шлюбі, то потрібна згода на укладання договору позики від дружини чи чоловіка (тобто потрібні паспорт і код дружини / чоловіка, а також присутність дружини / чоловіка для підписання цієї згоди у нотаріуса, або надати нотаріально посвідчену заяву про згоду на укладання договору позики).
  • Якщо стороною / сторонами є юридична особа, то потрібно: Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або Виписка з державного реєстру юридичних осіб, Статут, Довідка з статистики, Довідка або Свідоцтво про взяття на податковий облік, Протокол загальних зборів учасників, Витяг з державного реєстру юридичних осіб, Протокол загальних зборів та наказ про призначення на посаду директора, паспорта, коди представників юридичної особи.

Приватний Нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Леденьов Іван Сергійович, керуючись законодавством України у сфері нотаріальної діяльності та Правилами професійної етики Нотаріусов України, надає повний комплекс нотаріальних послуг фізичним та юридичним особам.

Даний перелік документів є типовим для оформлення попереднього договору купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна. Точний перелік документів можна отримати у Нотаріуса під час консультації, після вивчення кожного окремого випадку.

Телефонуйте і отримуйте безкоштовну консультацію прямо зараз!
(050) 932-12-15; (097) 212-07-08