Договори застави


Перелік документів, необхідних для оформлення договорів застави:

  • Право власності на майно, яке передається в заставу (Техпаспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – для транспортних засобів), (свідоцтво про право на спадщину, договір дарування, договір купівлі-продажу, договір міни, свідоцтво про право власності, рішення суду тощо – для іншого майна).
  • Кредитний договір, укладений з банком.
  • Оцінка за згодою сторін або Експертно-грошова оцінка про визначення ринкової вартості. Акт узгодження ціни.
  • Свідоцтво про одруження, якщо майно було придбано в шлюбі.
  • Свідоцтво про розлучення, якщо майно було придбано в шлюбі, але в даний момент подружжя в розлученні, або після розірвання шлюбу.
  • Свідоцтво про смерть, якщо майно було придбано в шлюбі, але однин із подружжя помер.
  • Паспорта (перевірити наявність вклеєних фото при досягненні 25 і 45 років), коди – Сторін та представників.
  • Якщо Заставодавець в шлюбі, то потрібна згода на заставу майна від дружини чи чоловіка (тобто потрібні паспорт і код дружини / чоловіка, а також присутність дружини / чоловіка для підписання цієї згоди у нотаріуса, або надати нотаріально посвідчену заяву про згоду на заставу майна).
  • Для банка: Свідоцтво або Виписка з державного реєстру юридичних осіб, Статут, Довідка з статистики, Довідка або Свідоцтво про взяття на податковий облік, Витяг з державного реєстру юридичних осіб, Свідоцтво про реєстрацію НБУ, дозвіл, банківська ліцензія, довіреність на представника, паспорта, коди представників.
  • Якщо стороною / сторонами є юридична особа, то потрібно: Свідоцтво або Виписка з державного реєстру юридичних осіб, Статут, Довідка з статистики, Довідка або Свідоцтво про взяття на податковий облік, Протокол загальних зборів учасників, Витяг з державного реєстру юридичних осіб, Протокол загальних зборів та наказ про призначення на посаду директора, паспорта, коди представників юридичної особи.

Приватний Нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Леденьов Іван Сергійович, керуючись законодавством України у сфері нотаріальної діяльності та Правилами професійної етики Нотаріусов України, надає повний комплекс нотаріальних послуг фізичним та юридичним особам.

Даний перелік документів є типовим для оформлення попереднього договору купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна. Точний перелік документів можна отримати у Нотаріуса під час консультації, після вивчення кожного окремого випадку.

Телефонуйте і отримуйте безкоштовну консультацію прямо зараз!
(050) 932-12-15; (097) 212-07-08