Довіреності


Перелік документів, необхідних для оформлення довіреності:

  • Паспорт (перевірити наявність вклеєних фото при досягненні 25 і 45 років), код - Довірителя.
  • Для довіреностей на транспортні засоби - свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт); якщо автомобіль в кредиті - згода банку; якщо автомобіль був у кредиті - підтвердження про погашення кредиту.
  • Для довіреностей від імені неповнолітніх: дозвіл органів опіки та піклування; свідоцтво про народження.
  • Якщо Довіритель є юридична особа, то потрібно: Свідоцтво або Виписка з державного реєстру юридичних осіб, Статут, Довідка з статистики, Витяг з державного реєстру юридичних осіб, Протокол загальних зборів та наказ про призначення на посаду директора, паспорта, коди представників юридичної особи.

Приватний Нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Леденьов Іван Сергійович, керуючись законодавством України у сфері нотаріальної діяльності та Правилами професійної етики Нотаріусов України, надає повний комплекс нотаріальних послуг фізичним та юридичним особам.

Даний перелік документів є типовим для оформлення попереднього договору купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна. Точний перелік документів можна отримати у Нотаріуса під час консультації, після вивчення кожного окремого випадку.

Телефонуйте і отримуйте безкоштовну консультацію прямо зараз!
(050) 932-12-15; (097) 212-07-08